תשס"ה

מכירת חבילות שי של עמותת קס"ם תשס"ה

לכבוד פורים החלטנו חברי המועצה לקיים את מצוות "משלוח מנות ומתנות לאביונים" ולתרום למשפחות שאין ידם משגת לרכוש מצרכים לחג. חשוב היה לנו במועצה לתרום למשפחות הנמצאות ביישובנו מתוך מחשבה והבנה כי "עניי עירך קודמים".
 
ייצרנו קשר עם עמותת קס"ם, שנוסדה בפברואר 2003 בראש העין ופועלת בשיתוף עם מחלקת הרווחה של העירייה. העמותה מסייעת למשפחות מעוטות יכולת בחלוקת מזון, כמו-גם עוסקת במכירת מזון במחירים סמליים עבור משפחות אלו, במרכז המיועד לכך.
 
עמותת קס"ם יזמה השנה מכירת חבילות שי לקהילה וההכנסות מהמכירה קודש לעזרה לחלשים. החל מיום שישי ה- 11/3 ובמהלך כל השבוע עסקו חברי המועצה במכירת חבילות השי לתלמידים בסוף היום, וההענות היתה גדולה ומכובדת.
 
אנו חברי המועצה התמלאנו בתחושת גאווה על הפעילות וההתרמה למען הקהילה כמו-גם תחושת ההישג וההצלחה על ההענות הרבה בקרב התלמידים. ביום רביעי ה- 23/3 הגיעה נציגה של העמותה הגב' חווה אברבנל, שהיא גם אמא בבית הספר, לקחת את הצ'ק עם הסכום על כל 306 החבילות שנמכרו. מוצגות כאן גם תמונות של בנות מכיתה ה'2 שהתנדבו לעזור בעמותה בהכנה והאריזה של חבילות השי.
קראו עוד

מפגש עם נציג עמותת "קו לחיים" תשס"ה

בחנוכה הובילו חברי מועצת התלמידים של בית-ספר "אפק את מבצע ה"חנוכף".
 
בתאריך 22.1.04 נפגשו חברי מועצת תלמידים עם דובי, נציג עמותת "קו לחיים". במהלך המפגש דובי סקר בפני התלמידים את פעילות העמותה. עמותת "קו לחיים" הוקמה בשנת 1989 במטרה לסייע ולהנחות את מי שלפתע חלה במחלה קשה, לעזור לו ולמשפחתו להתמודד נכון עם המצב.
 
העמותה מפעילה מתנדבים מכל קבוצות האוכלוסיה בארץ בכמה מישורים:
1.מתנדבים הנוכחים בבתי חולים להעניק סיוע והכוונה.
2.לווי חולים לטיפולים.
3.שרותי שמרטפות למשפחות בהם ילדים קטנים וההורים עסוקים בטיפול בילד החולה.
4.מתן שעורי עזר והשלמת חומר לימודי עקב העדרויות ממושכות.
5.מחנות קיץ, ימי כייף וטיולים לילדים חולים.
6.שרותי אמבולנס והטסת חולים לטיפול החו"ל במקרה הצורך.
 
נציגי המועצה שמעו מדובי את ההסברים והפנו אלייו שאלות . בנוסף, בקשו לדעת כיצד יוכלו לתרום ולסייע לילדים החולים באמצעות העמותה. דובי העלה הצעה של יצירת קשר עם ילדים חולים מבית ספר מיוחד ברחובות. הקשר ישא אופי של התכתבות ועידוד הילדים החולים. אפשרות זו תדון במסגרת ישיבת המועצה.
קראו עוד

חבילות שי לחיילי יחידה 8200 תשס"ה

לכבוד חג החנוכה לחליטו חברי המועצה, במסגרת הפעילות למען הקהילה, להכין חבילות שי כיתתיות לחיילים ששומרים עלינו. כל כיתה התארגנה בצורה משותפת ומרוכזת: אספה מוצרים ומצרכים שונים ןמגוונים, קישטה, כתבה ברכות ומכתבים וארזה יפה את חבילת השי. ביום רביעי ה-8 בדצמבר 2004 הגיעו נציגים מיחידת 8200, אשר יושבת בצפון הארץ, בליווי קצינת החינוך עדי, בכדי לקבל את חבילות השי.
 
במעמד זה בירכו דפנה מנהלת בית-הספר ועדי הקצינה את חברי המועצה על פועלם ובנוסף קיבלו חברי המועצה ובית-הספר תעודת הוקרה מהיחידה. בהמשך עזרו חברי המועצה לחיילים להעמיס החבילות על המשאית ולבסוף נערך לחיילים ביקור ברחבי בית-הספר.
 
החיילים לא הפסיקו להתפעל מפועלם של התלמידים ומפועלו ויופיו של בית-הספר. בצער נפרדו החיילים מאיתנו תוך הבטחה לשמירה על קשר ואולי התארגנות בהמשך לפעילות משותפת. בברכת חג שמח לכולם, ולחברי המועצה - יישר כח!
קראו עוד
חזרה למעלה