פעילות תשס"ט

ביקור בחצרים

ביום שלישי, ז' באדר ה-3.3.309 נסענו לביקור בבסיסי חיל- האוויר בחצרים כדי להביא להם משלוחי מנות שתלמידי בית- ספר הכינו בשבילם לפורים ולהכיר את הבסיסים.
קראו עוד

איסוף חבילות שי לחיילי צה"ל

בימי מלחמת "עופרת יצוקה" דאגנו כולנו לחיילי צ.ה.ל שהשתתפו במבצע ולא יצאו לביתם זמן רב.
 
רצינו לשמח אותם ולשלוח להם חבילות עם דברים טובים וחיוניים. החלטנו להתגייס למשימת איסוף חבילות. כל נציג של המועצה עודד את התלמידים בכיתתו להכין כמה שיותר חבילות ולצרף מכתב אישי עם שמו. אני באופן אישי הרגשתי שזוהי משימה מאד חשובה ויש לי הזדמנות לתרום מעצמי למען החברה שלנו. כל יום שאלתי בכיתות מי הביא חבילה וחיזקתי את מי שכבר הביא.
 
ביום שנקבע כיום האיסוף והעברת החבילות לחיילים מאוד התרגשתי וקיוויתי שהרבה תלמידים יביאו . כמובן שחברי המועצה שימשו דוגמה והביאו חבילות בעצמם. אני מאוד התרגשתי כשראיתי את הכמות הגדולה של כלל החבילות שנאספו וזה עשה לי שמח בלב. ראוי לציין את ילדי כתות א'-ב' שהביאו המון חבילות.
 
לאחר שהעמסנו את החבילות על המכונית שתיקח אותם לחיילים קיוויתי שהם ישמחו ויחזרו מהר מעזה בריאים ושלמים. כתב- עדן אביחי וחברי- מועצת תלמידים

מפגש עם ילדים ממרכז עולי אתיופיה

ביום חמישי ה 12.3.09 בשעה 15:30 אחר הצהריים נפגשנו עם ילדים ממרכז יוצאי אתיופיה בבית -הספר.
 
מטרת הפעילות הייתה לקרב ולהכיר אחד את השני. בתחילת המפגש ישבנו על המדשאה בחצר בית- הספר ושיחקנו ביחד משחקי היכרות. באמצעות המשחקים למדנו להכיר אחד את השני יותר טוב. במשחק קופסה עם שאלות שהכינו אורי ועדן למדנו מה הם התחביבים האהובים על כל אחד. בהמשך העברנו בינינו כדור צמר ואמרנו מהו הצבע האהוב ויצרנו רשת גדולה של חוטים שקישרה בין כל המשתתפים. בהמשך התחלקנו לשתי קבוצות קבוצה אחת ביקרה בפינת חי ושיחקה עם בעלי החיים וקבוצה שנייה ביקרה בתוך מבנה בית- הספר.שם הראנו את הנמלול הלימודי ואת רודי התוכי והרגשנו שהם נהנו ואנחנו נהננו יחד איתם.
 
אפילו רודי אמר להם באנגלית :"אני אוהב אותכם". בסוף הפעילות התכבדנו בדברים טעימים שהבאנו מהבית ושמחנו ביחד. בפעילות הכרנו חברים חדשים וחשוב מכל הרגשנו שעשינו משהו שונה וחשוב למען הקהילה ואנו כבר מחכים למפגש הבא שבו נבקר במועדון שלהם ושהם יבואו אלינו שוב.
קראו עוד

חלוקת תפוח בדבש

תלמידי מועצת תלמידים בית-ספר "אפק" מחלקים בערב רה"ש תפוח בדבש, שתהא לנו שנה טובה ותתוקה, מוצלחת ופורייה.
קראו עוד