פעילות תשע"א

סיור חלוקת משלוח מנות לחיילים בבסיסי צה"ל

"אפק" בבסיסי חיל האוויר חברי מועצת התלמידים וקבוצת העיתונאים הצעירים, יצאו בתאריך 15.3.11 לסיור בבסיסי צה"ל במטרה לחלק את משלוחי המנות שהכינו כל תלמידי בית- הספר לחיילים.
 
החילים והחיילות התרגשו מאד לפגוש את התלמידים ולקבל את משלוחי המנות ובעיקר לקרוא את המכתבים ששלחו התלמידים. בהמשך ביקרו התלמידים גם בסיס ביסל"ח 314, שם קיבל את פניהם מפקד הבסיס שהסביר על הבסיס, הסגל וסדר היום.
 
הפתעה גדולה הייתה לתלמידים כאשר המפקד סיפר שבסיס זה היה בעבר באיזור ראש העין בגבעות של "מגדל צדק" והועבר לאיזור הדרום לטובת פיתוח הבניה בראש העין. מפקד הבסיס העניק לביה"ס תעודת הוקרה .
 
לאחר מכן הוזמנו התלמידים למסיבת פורים ביחד עם חיילות וחילים שעושים קורס מפקדים. התלמידים ביקרו בתערוכת נשקים, הוזמנו לאכול ארוחת צהרים טעימה, והמשיכו לביקור במוזיאון חיל האוויר.
 
במוזיאון התרשמו התלמידים ממגוון כלי טייס והמכשור המיוחד. לקראת הסיום הוזמנו התלמידים לעלות למטוס ושם צפו בסרט שתאר את מורשת הקרב של חיל האויר. הסיור היה מרגש ומהנה במיוחד. אנו מודים למר ראובן בשארי, יו"ר הועד למען החייל, שאירגן את הסיור המענין. בברכה מועצת תלמידים.
קראו עוד

סדר ט"ו בשבט עם הקהילה האתיופית

סדר ט"ו בשבט "אפק", בית-ספר אקולוגי ניסוייי פועל לאור ערכי הקיימות ומאמין בטיפוח הקשר החברתי עם קהילות מגוונות. בט"ו בשבט ערכנו סדר ט"ו בשבט. לשולחן החג הסבו תזמורת החליליות, מועצת התלמידים וילדי וקהילת המרכז. בפתיחה התלמידים הציגו את עצמם וברכו את האורחים ובהמשך, שרו כולם משירי החג וקראו קטעי ברכה. הילדים מאד התרגשו ובסיום התכבדו בפרות יבשים וממטעמים שהכינו חברי מועצת התלמידים.
קראו עוד