מועצת תלמידים בבקור בצה"ל

ביום שני ה- 26.2.07 בקרו תלמידי מועצת תלמידים מבית-ספר "אפק" ביחד עם נציגי מועצת תלמידים מבתי-ספר נוספים בראש העין בבסיסי צה"ל .
 
את הסיור ארגן מר ראובן בשארי, מתנדב האחראי על סניף האגודה למען החייל בעירנו. התחנה הראשונה הייתה בבסיס ג'וליס שם האזינו התלמידים להרצאה מפי מפקדת מתקני הירי על פעילות הבסיס שמתמקדת בהדרכה ואמוני נשק לחיילי מילואים וסדיר. לאחר ההרצאה התנסו התלמידים בירי ברובי לייזרבמתקן סימולטור המדמה תרחישים מהשטח.
 
לאחר הבקור החוויתי בג'וליס המשיך הסיור דרומה לחצרים לבסיס ההדרכה של חיל האויר. התלמידים זכו לקבלת פנים חגיגית ולצלילי שירי פורים רקדו עם חיילי הבסיס וחילקו להם את משלוחי המנות שאספו תלמידי בית-ספרנו. לאחר מכן בקרו התלמידים בתערוכת כלי נשק מסוגים שונים שלוותה בהסברים ע"י מדריכים.
 
לתלמידים נערך סיור רגלי בבסיס והם סעדו את ארוחת הצהריים ביחד עם חיילי קורס טיס ששוהים בימים אלו בבסיס. לסיום צפו התלמידים בסרט על חיל האויר ולאחר מכן נערך טקס עם מפקד הבסיס.
 
במעמד זה קבל כל בית-ספר תעודת הוקרה מצה"ל. לאחר מכן המשיך הסיור למוזיאון חיל האויר שם זכו לקבל התלמידים הדרכה מקצועית מצוות המוזיאון. חברי המועצה הגיעו הבייתה בשעה 17:00 עייפים ומלאי חוויות ובעיקר גאים בתלמידי בית-ספר "אפק" ששתפו פעולה ותרמו להצלחת מבצע אסוף המשלוחים.
חזרה למעלה