בית ספר אפק ראש העין

פתיחת תפריט ניידים

מופע "הפסנתר הורוד" תשע"ו

הרכב מוסיקלי "הפסנתר הורוד" תוצרת "אפק" ביום שלישי 21.6.16 התקיים מופע מוסיקלי ייחודי של הרכב מוסיקלי "הפסנתר הורוד" -ארבעת חבריו תלמידי כיתות ו' ב"אפק", בית ספר ניסויי לקיימות. חברי ההרכב ".
 
הפליאו בנגינתם הקצבית, הקולחת בפני תלמידי בית הספר שהתכנסו לבוקר מוסיקלי באולם הספורט של בית הספר. חברי ההרכב שלבו בנגינתם יצירות ישראליות כגון שירו של אריק איינשטיין "כשאת בוכה" ושירו של אריאל זילבר "ברוש לבדו" לצד יצירות לועזיות כגון : blue moon ו- "my name is luca" של סוזן וגה. בסיום המופע נגנה תזמורת החליליות של בית הספר שיר מקורי "קולות החורף".
 
את השיר כתב והלחין אלעד טל תלמיד כיתה ו'- סקסופוניסט הלהקה, במיוחד לחליליות אלט וסופרן. יצירתו הושמעה לראשונה בכנס הרכבי הנגינה היישובי שהתקיים לא מכבר. תלמידי בית הספר צפו בהשתאות ובהתלהבות במופע הקצבי והנפלא, מחאו כפיי, שרו ועודדו את חברי להקת "הפסנתר הורוד".
 
בסיום המופע התקיים טקס חלוקת תעודות הערכה לכלל חברי חברות התלמידים הפועלות בבית הספר, שבו כל קבוצה קבלה בתשואות רמות הערכה על העשייה הרבה והמבורכת שעשו במהלך השנה בקבוצות המנהיגות. בבית הספר פועלות כ-17 קבוצות מנהיגות בהן פועלים התלמידים כיתות א'-ו', במטרה לעודד מעורבות ועשייה בקהילה.
1...0